|
Streckennetz 1984
|
Linie 1 Nádraží - Soukenné nám. - nám.Dr.E.Beneše - Lidové
Sady
Linie 3 Horní Hanychov - Dolní Hanychov - Vápenka - Viadukt -
Nádraží - Soukenné nám. - nám.Dr.E.Beneše - Lidové Sady
Linie 4 Vapenka - Nádraží - Soukenné nám. - nám.Dr.E.Beneše -
Lidové Sady
Linie 5 Fügnerova - Nová Ruda - Vratislavice
Linie 11 Fügnerova - Nová Ruda - Vratislavice - Proseč - Brandl -
Jablonec |
zurück Streckennetz 1975
weiter Streckennetz 1998 |
|
1934 |
1945 |
1955 |
1959 |
1960 |
1965 |
1975 |
1984 |
1998 |
|
|
|